Kosmetika s mořským kolagenem

O mořském kolagenu jste už možná slyšeli, ale pokud ne, vůbec to nevadí, připravili jsme pro Vás článek, ve kterém se dozvíte vše o tomto přírodním zázraku. Kolagen je velmi důležitou složkou, které vaše tělo potřebuje, jestli jste někdy přemýšleli nad tím, proč máte suchou pokožku, roztřepené a křehké nehty nebo polámané vlasy, které vám v jednom kuse padají, pak nedostatek kolagenu může být jedna z odpovědí na vaši otázku.

Návrh bez názvu

Mořský kolagen se získává z ryb – konkrétně, z kůže, kostí, šupin a ploutví žraloků či tresek. Jelikož se k jeho výrobě používají části ryby, které nemají už žádné další využití, můžeme říct, že tím napomáhá k trendu udržitelnosti. Co ale mořský kolagen obsahuje, že je tak zdraví prospěšný? Je především zdrojem aminokyselin, které mají mimo jiné vliv na imunitní systém, hojení ran a napomáhají k regeneraci nových buněk. 

I když je možné mořský kolagen do svého těla dostávat v pohodě různých nápojů, máme pro vás lepší řešení. Vyzkoušejte kosmetiku, která mořský kolagen obsahuje a máte hned dvakrát vyhráno. Ne jenom, že uděláte něco dobrého pro své tělo, dodáte mu potřebné látky, ale zároveň můžete udělat radost sami sobě tím, že si koupíte krásnou a kvalitní kosmetiku. Díky tomu se vaše chvilka pro sebe stane nejen relaxací pro duši, ale i pro tělo. Pokud jste ještě nezačali pravidelně zařazovat do svého kalendáře chvilku pro sebe, je ideální příležitost s tím začít.

Návrh bez názvu (1)

Kolagen se také doporučuje zařadit kolem 35. roku života, kdy jeho produkce klesá a tělo ho nezvládá doplňovat samo. Proč ale čekat, když jeho příjmem můžete pouze získat, ne ztratit. Používání kosmetiky s mořským kolagenem vám může pomoci při nepříjemném akné, celulitidě, strií, nebo pokud máte problémy s lupy, či chcete snížit počet vrásek. Chcete mít opět lesklé a silné vlasy a nehty, které se netřepí ani nelámou? Zvolte přírodní volbu v podobě mořského kolagenu, který dlouhodobě vyživuje konečky vlasů a dodává jim přirozený lesk. Za nás můžeme doporučit Youth-Activator, který navíc omlazuje pokožku.